• Gadżety dla kochającego właściciela czworonożnego pupila

  Mając hałaśliwe zwierzęta, które lubią wędrować wokół partii może prowadzić właścicieli zwierząt domowych do szału. Jeśli masz psa, który lubi łapać wiewiórki po drugiej stronie ulicy lub kot, który lubi wychodzić co noc, te inteligentne obroże GPS okażą się pomocne w utrzymaniu swoje obawy z dala jak monitorować miejsce pobytu swojego zwierzaka.

  Gadżety Dla kochającego właściciela zwierzaka

   

  Oto wyjątkowy pocztą do miłośników zwierząt, którzy tam są opiekujących kociego przyjaciela …
  Czytaj więcej

  Od kolorowe i świecące do eleganckich i stylowych wzorów, te inteligentne trackery pet pomoże Ci określić lokalizację swojego psiaka, nawet gdy jesteś daleko od domu. Oto niektóre z najlepszych trackerów domowych wysokiej technologicznego dla swojej wędrówki futrzane kuleczki.

  paw track

  Paw Track to kołnierz śledzenia specjalnie zaprojektowane dla kotów. Posiada łącznie 70 g wagi i łatwo regulowany kołnierz, który będzie pasował ładnie wokół szyi kota. Urządzenie GPS Urządzenie jest mocowane do odpoczynku na karku kota, co czyni go mniej uciążliwe i bardziej wygodne do stosowania kota.

  tractive

  Pawtrack posiada wewnętrzny bezprzewodowy dostęp do Internetu, który może poinformować, kiedy Twój kot jest w domu. Aby oszczędzać baterię, to kładzie się spać, gdy kot jest blisko ciebie. Jeśli wybierzesz tryb cat PawTrack utraconą, tym tracker będzie automatycznie powiadamiał właściciele do miejsca, gdzie znajduje się kot. [$ 160]

  pod

  Nie przegap wspaniałych przygodach swojego zwierzaka. Pociągowa jest tracker GPS zwierzę, które jest po prostu przypiąć do obroży swojego zwierzaka. Z pociągowej, można śledzić psa w czasie rzeczywistym i przeglądu swojej historii ruchu, aby zobaczyć, gdzie to było. Pozwala także na właścicieli zwierząt domowych do utworzenia wirtualnego płotu, który ostrzega właścicieli, gdy ich zwierzęta opuścić tę strefę.

  pociągowa

  Pociągowa jest wodoodporny co sprawia, że doskonale nadaje się do psów, którzy lubią pływać. Urządzenie GPS tracking może zapalić się podczas ciemności, która sprawia, że łatwo znaleźć zgubiony zwierzaka w porze nocnej. [$ 129]

  Strąk

  Żebyś mógł szpiegować tajnym życiu swojego zwierzaka? Pod to zwierzę tracker GPS, który zmieści się na wszystkich kołnierzy, co pozwala na nagrywanie lokalizacje swojego zwierzaka, monitorować jego działania i pilnować swojej psiaka za pośrednictwem smartfona lub komputera. Bateria może trwać do 5 dni w trybie czuwania, a Pod jest wodoodporny.

  strąk

  Podobnie jak w przypadku innych trackerów zoologicznych na tej liście, Pod posiada funkcję, która pozwala na właścicieli zwierząt domowych do utworzenia bezpiecznych stref. Gdy zwierzę wykracza poza ten obszar, będziesz informowany przez urządzenie. Pod używa Wi-Fi, GPS i sieci telefonii komórkowej 2G śledzić lokalizacje PET. [$ 149]

  tabcat

  Tabcat wygląda prostego znacznika, który może być przymocowany do obroży kota. Chodzi o telefon, który miga lub dźwięki szybciej, jeśli jesteś blisko swojego kota. Inaczej niż tutaj wymienione inne trackery pet, Tabcat nie korzysta z systemu GPS, ale zamiast tego wykorzystuje Radio Frequency Identification zlokalizować kota. Z tego powodu, tabcat jest znacznie lżejsza i tańsza.

  tabcat

  Można go również znaleźć swoje kociego przyjaciela, nawet przez grube ściany. Większość z technologią GPS trackery nie są w stanie zlokalizować zwierzęta dokładnego powodu przeszkód po drodze. Ten może śledzić swoje zwierzęta z odległości do 400ft dala. Jedno opakowanie zawiera dwa znaczniki zasiedlania z zachlapania przypadkach i kierunkową słuchawce, aby zlokalizować koty.

  kyon

  Jeśli nie chcesz, tracker, które mogą odpaść kołnierz swojego zwierzaka, a nie patrzeć na Kyon. Sam Kyon jest w postaci kołnierza psa, który występuje w trzech różnych wielkościach od tak małych jak 25 cm, 50 cm długości i w różnych kolorach. To pomaga zlokalizować swojego zwierzaka, monitorować jego poziom nastroju, stanu zdrowia i aktywności.

  Kyon

  Kyon posiada wbudowane czujniki, które zawierają akcelerometr 9 osi, GPS, GSM, a USG brzęczyk, który może pomóc w zapobieganiu walki psów i udarów cieplnych. Korzystanie kołnierz można „komunikowania się” ze swoim zwierzakiem, wiedząc jak to jest przez monitor aktywności i nastroju, a na górze, że używają go, aby zaplanować powiadomienia wizyt weterynarza, chodzić przypomnienia lub pory karmienia.

  wuf

  Wuf to zwierzę tracker GPS w postaci obroży psa, idealny dla nowoczesnych mobilnych właścicieli psów i ich włochatych najlepszych przyjaciół. Z Wuf można tworzyć wirtualne płoty i wirtualnych smycze, monitorowania aktywności psa, należy użyć dwukierunkowy komunikatora, nawet gamify szkolenia psa.

  wuf

  Dostępne w 3 rozmiarach i kolorach, Wuf dba o to, aby ich projekty pomogą dopasować osobowość psa. Wuf inteligentny pies kołnierz jest wyposażony w akcelerometr oraz Bluetooth. Może być synchronizowane za pośrednictwem aplikacji iPhone, która pozwala właściciele zwierząt domowych, aby użyć go jako tracker fitness po ich zwierzęta. [159 $]

  trackers pet

  Nigdy nie trać swojego zwierzaka dzięki tracker domowych gibi użytkownika. Gibi to lekka obroża GPS tracker, który monitoruje położenie psa i wysyła powiadomienie, gdy Twój pies jest poza bezpieczną wyznaczonej strefie. tracker pet gibi obejmuje trwałe i wodoodporne kołnierz mocujący tracker wokół swojego psa.

  buddy

  Aplikacja przeglądarka Gibi można uzyskać za pośrednictwem dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Daje on także aktualizacje w czasie rzeczywistym i dokładne informacje o lokalizacji za pomocą jednego kliknięcia przycisku trackera za. [$ 129,99]

  Kumpel

  Buddy jest wysokiej technologii LED kołnierz pet / tropiciel, który łączy Ciebie i Twojego zwierzaka, jak nigdy przedtem. Buddy pomaga właścicielom monitorowanie codziennej aktywności swojego PET poprzez śledzenie ich lokalizacji za pomocą GPS. Buddy ma niezawodnej technologii oświetlenia LED, która okaże się pomocna w zapobieganiu niebezpiecznych zagrożeń ze swojego zwierzaka jak samochody i pieszych.

  kumpel

  Buddy jest także śledzenie fitness, czujniki temperatury oraz w pełni wodoodporną konstrukcję idealną dla psów, którzy lubią pływać. Może być również dostosowane, aby dać właścicieli zwierząt domowych alarmów społecznych wraz ze społecznością, gdzie można porozmawiać i poznać nowych przyjaciół z innymi użytkownikami kolego. [$ 250]

  peterek

  Petrek jest 35g GPS-włączone urządzenie lokacyjne zwierzę, które pomogą Ci śledzić działania Twojego psa. Jest lekki i bardzo wytrzymały, co sprawia, że doskonale nadaje się do zwierząt o różnej wielkości. Ten szczególny tracker najlepiej nadaje się do zwierząt, które są około 5 kg.

  petrek

  W przeciwieństwie do innych trackerów domowych Petrek obecnie nie posiada subskrypcji miesięcznych lub rocznych. Petrek ma wielką kompatybilność 3G, który daje najlepszy możliwy zasięg. Śledzenie można ustawić na 30-sekundowych, 5-minutowych lub 2-godzinnych odstępach. Jest również wodoodporny i ma jeden z najlepszych żywotność baterii aż do 8 dni [$ 199]

  nano dog

  Nano jest żywą tracker GPS, który zapewnia lokalizację w czasie rzeczywistym miejscu pobytu swojego zwierzaka. Jest ona przeznaczona do rejestrowania aktywności zwierząt domowych, które pozwala właścicielom zwierząt, aby zobaczyć, gdzie ich zwierzęta były przez cały dzień. Zapewnia również dokładnych granic geograficznych, aby utrzymać psa bezpieczne i można ją łatwo odnaleźć po jej utracone.

  nano

  Nano ma potężne baterie i trwałą kołnierz, który jest odpowiedni dla każdego rozmiaru PET lub psa rasy. Jednak to wymaga użycia karty SIM oraz miesięcznego abonamentu L6 miesięcznie do wykorzystania. [L99]

  Post Tagged with ,
Comments are closed.